7 yjet e Realit mbeten pa kontratë në fund të sezonit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

Real Madrid ka një skuadër të mbushur me ekspertë dhe me shumë eksperiencë nga trofetë e shumta.

Gjithsesi një pjesë e tyre në fundin e këtij sezoni do të mbeten pa kontratë me madrilenët.

Ndonëse ende me asnjërin prej tyre nuk është arritur akordi për vazhdimësinë klubi Los Blancos, por punon për të gjetur ”gjuhën e përbashkët” për të vijuar bashkëpunimin.

Benzema, Modric, Kroos, Ceballos, Nacho dhe Asensio pritet që të nënshkruajnë vazhdimësinë me “Los Blancos”, ndërsa i vetmi që do të largohet me siguri është Mariano.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dybala

Shënoi tre gola ndaj Torinos, Dybala: Te Roma shijoj të tashmen, dua të fitoj trofe!

Ilir-Daja-

Ilir Daja vazhdon kontratën me Ballkanin deri në vitin 2026

xhaka-zvicra

Xhaka: Jam shqiptar, me babë, babgjysh e gjak

Mesi ronaldo

Ronaldo apo Messi? Ja si përgjigjet Deco

zidane-1-600x360

Zidan: Rikthimi në Itali? Pse jo, çdo gjë mund të ndodh

Anceloti

Ancelotti shpjegon arsyen pse nuk e futi në lojë Arda Gulerin në ditëlindjen e tij

belingam real madrid

Reali marshon sigurt drejt titullit, kalohet edhe “pengesa” Sevilja

kristijan asllani

Shans i artë për Asllanin/ E konfirmojnë mediat italiane, mesfushori shqiptar piketohet titullar edhe në 3 duelet e ardhshme

luka modric

Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediet kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

INFO

NA NDIQ