Efi flet për shtatëzaninë e Kiarës

INA
INA

19/11/2023

Efi Dhedhes ishte e ftuar te “Më lër të flas’ emision i vëllezërve ‘Veshaj’.

Ndër të tjerat ajo u pyet edhe për marrëdhëniet me Luizin dhe Kiarën.Donaldi- Kiarën a e urove për shtatzaninë? A ishte e ftuar te ‘baby gender’?

Efi- Pse nuk më patë ju mua që isha fshehur atje prapa?

Efi- Unë nuk e di që është e vërtetë. Nëse është do e uroj me gjithë zemër. Është një gjë shumë e bukur dhe më bëhet shumë qefi për ata.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

INFO

NA NDIQ