Ziadin Sela shfaqet me Enver Idrizin

INA
INA

28/12/2023

Ish kyetari i Aleancës për Shqiptarët njëherit kryetar i kuvendit qendror të ASH-së, Ziadin Sela së bashku me Kampionin Botëror në Karate, Enver Idrizi, ishte pjesë e ceremonisë së provimit për GRADIM të brezave të Klubit ‘Asiart – Gostivar’.

“Sot, me ftesë të Presidentit të Klubit të Karatesë, z.Berat Jakupi dhe në prezencë të Kampionit Botëror në Karate, z.Enver Idrizi, kisha nderin të mar pjesë në ceremoninë e provimit për GRADIM të brezave të Klubit ‘Asiart – Gostivar’.

Urime për të gjithë nxënësit që janë pjesë e këtij Klubi dhe le të shërbejë kjo si nxitje pozitive për gjeneratat e reja për tu marë me sport. E ardhmja jonë është në brezat që vijnë pas, që kultivojnë kulturën, ngritjen e vetëdijes kolektive për të gjithë, veçanërisht për sportdashësit. Sporti është ambasadori më i mirë i përfaqësimit tonë si komb dhe si shoqëri.

Falemnderit Presidentit të Klubit, z.Berat Jakupi për mikpritjen, duke i uruar suksese të vazhdueshme atij dhe kadetëve të Klubit të Karatesë ‘Asiart-Gostivar’”, ka shkruar Sela. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ut zaim

Xheladini: Pse rritje pagash vetëm për Universitetin Kirili dhe Metodi” në Shkup dhe jo për Universitetin e Tetovës

gjykata-kushtetuese

Gjykata kushtetuese duhet të sjellë vendim për “nacionalitetin” në Ligjin për evidencën amë

musa blerim

“Siklet” në BDI! Musa Xhaferi insiston që të jetë bartës liste në zonën e 5-të zgjedhore, Blerim Bexheti në zonën e 1-rë

kuvendi parlamenti

Kuvendi do ta mbajë mbledhjen e 145-të: zgjedhja e anëtarit të KSHZ-së, vazhdimi i vlefshmërisë së pasaportave, ligji për lojërat e fatit…

Bujar Osmani

Osmani: Ukraina lufton për të gjithë ne! Nëse fiton Rusia, ne e kemi radhën

vmro-bdi

BDI: Mickoski injoroi Amerikën, injoroi Europën, po injoron edhe të ardhmen europiane të qytetarëve

foshnje bebe

Të dhëna alarmante/ Martohen vëlla e motër në Veles se u ngatëruan gjatë birësimit

kuvendi-jashte-1024x681-1024x681-780x470-1-696x419-1

Seancë e Komisionit Parlamentar për Financim dhe Buxhet

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ