8 Marsi, Meritoni i kërkon falje të ëmës

INA
INA

08/03/2024

Mbrëmjen e djeshme të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, kanë vendosur të mblidhen në oborr dhe të bëjnë dedikimet për femrat për të rëndësishme të jetës së tyre, me rastin e Ditës Ndërkomëbtare të Gruas.

Një ndër personazhet që ka zgjedhur t’i kërkojë falje nënës së tij është Meritoni, i cili është shprehur se ka patur një adoleshencë problematike dhe e ka mërzitur.

“Unë jam falenderues për nënën time. Meqë është dita e gruas, do doja të përçoja një mesazh për gratë, që t’i duam dhe t’i respektojmë”.

“Ndihem shumë i emocionuar. Duhet që çdo ditë të përmirësohemi, sidomos unë për nënën time, që u rrita si një djalë problematik në adoleshencë, apo ndonjë lajm që e ka parë që është bërë merak apo për shkollimin. Kështu që në radhë të parë, do i kërkoj falje mamit tim publikisht për çdo ndjenjë të keqe që ia kam dhënë dhe për çdo emocion jo të bukur, dosha edhe nga lajmet që është shqetësuar për mua”, ka thënë tutje Meritoni.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ