820 ushtarë të FSK-së portretizojnë Adem Jasharin në kazermë (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/03/2023

Forca e Sigurisë së Kosovës në vigjilje të Epopesë së UÇK-së dhe 5 Marsit, Ditës së Kazermës “Adem Jashari” ka realizuar në poligon portretin e Komandantit Legjendar Adem Jashari.

Ky portret me përfshirjen e 820 ushtarëve, u realizua nga piktori Besart Gashi dhe nënoficeri Vesel Raci, bën të ditur FSK në Facebook. /Zëri

https://www.facebook.com/watch/?v=1536302683558525

TË FUNDIT
1 ditë
Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare
1 ditë
Rohde i reagon ambasadorit Hill: Normalizimi mes Kosovës dhe Serbisë përfshin njohjen reciproke
1 ditë
Policia gjen arsenal armësh në shtëpitë e dy qytetarëve në Zubin Potok
2 ditë
Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera
2 ditë
Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

ME TE LEXUARA

1 ditë
Policia gjen arsenal armësh në shtëpitë e dy qytetarëve në Zubin Potok
1 ditë
Rohde i reagon ambasadorit Hill: Normalizimi mes Kosovës dhe Serbisë përfshin njohjen reciproke
1 ditë
Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

LEXO MË SHUMË

vrasje

Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

Jorn-Rohde

Rohde i reagon ambasadorit Hill: Normalizimi mes Kosovës dhe Serbisë përfshin njohjen reciproke

Policia-e-Kosoves-800x445

Policia gjen arsenal armësh në shtëpitë e dy qytetarëve në Zubin Potok

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

william walker uoker kurti

Walker: Kosova është storie e suksesit për arritjet gjatë 25 vjetëve liri

besnik bislimi

Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane

Hovenier

Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

INFO

NA NDIQ