“A di çka të bëj unë ty”, Ana rrëfen se si Shota deshi t’ia rrah motrën në sallon ondulimi

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/01/2023

Këngëtarja Ana Kabashi e ftuar në Big Talk, këtë të diel, rrëfeu për një rast që i kishte ndodhur motrës së saj në një sallon ondulimi më aktoren, Shota Baraliu.

“Shota i është drejtuar motrës sime, duke i thënë ‘a di ti çka të bëj unë ty me bo me ma përmend emrin’. Këso lloj kërcënimesh mori motra, më pas kur janë futur në një pjesë ku njerëzit pushojnë, Shota prapë i ka thënë ‘eja këtu, ta tregoj qejfin’”, tha Ana.

Ish-konkurrentja e Big Brother Vip Kosova tha se nuk dëshiron ta takojë më kurrë aktoren, Shota Baraliu.

“Shyqyr që nuk ka ardhur, sepse unë nuk dua ta shoh më atë njeri . S’ka çka të sqarohem me një njeri që s’dëshiron të sqarohet me vetveten”, shtoi Ana.

Ana dhe Shota, ishin bashkë pjesë e spektalit ku edhe kanë pasur diskutime të ashpra brenda.

TË FUNDIT
9 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
11 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
11 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
11 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
12 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
1 ditë
“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale
21 orë
Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)
12 orë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?
12 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
11 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
2 ditë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ