A do futet Butrinti të shtunën në BBVA? Mikela e thotë troç: Mezi pres të shoh reagimin e Luizit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/01/2023

Prej disa kohësh përflitet se Butrint Imeri mund të futet në “Big Brother VIP2”.

Fillimisht u tha se këngëtari do hynte të martën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, për të surprizuar Kiara Titon me rastin e ditëlindjes.

Por ditën e djeshme në emisionin “Shqipëria Live” u hodhën dyshimet se Butrinti mund të futet si banor.

E ftuar në studio ishte ish-banorja, Mikela Pupa, e cila u shpreh se futja e Butrintit nuk do ndikonte te Kiara pasi historia e tyre ka vite që ka mbaruar.

Por jo vetëm kaq, pasi sipas Mikelës, kjo gjë do ndikonte edhe te këngëtari i njohur, Luizi Ejlli.

Ky i fundit ka treguar që në fillim një interes për moderatoren e njohur. Megjithatë gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve dhe pritet të shihet ç’do ndodhë këtë të shtunë në spektaklin e madh.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

luizi kiara vallzim

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

luizi

Luizi zgjohet me një mik të ri në banesë (video)

egla-lidi-750x422-1

VIDEO/ Ҫfarë ndodhi në “Big Brother”? Egla Ceno shpërthen në lotë: Po pres mjekun…

meritoni egla ilnisa

Ilnisa: Egla e fitoi vëmendjen nga unë dhe Meritoni

drini dea

Çfarë i lidh dy ish-banorët e BBV, dhe pse fansat po i urojnë

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

INFO

NA NDIQ