A do lidhej me Meritonin?! Vëllai i Ilnisës zbulon çfarë i tha gazetarja para hyrjes në “BBV3″… (FOTO)

ina-online
ina-online

22/01/2024

Prej më shumë se një jave në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat e para kanë nisur, teksa mes banorëve ka ngacmime, pëlqime, provokime e madje dhe aleancat e para.

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Ndërkohë, i ftuar sonte në “Big Brother Radio” programi i Top Albania Radio ishte vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli i cili i tha të gjitha.

Nga raporti me vajzën deri te afrimiteti me Meritonin, ai shuan çdo kureshtje rreth gazetares. Ja çfarë tha ai për raportin që Ilnisa ka krijuar me Meritonin.

“Për mua nuk ka asgjë, brenda kornizave të lojës”.

A do lidhej në shtëpinë e Big Brother Ilnisa?! Ja çfarë thotë ai:

“E kemi diskutuar para se të hynte dhe më tha jo. Por duke njohur dinamikat, nuk besoj, edhe me rastin e Meritonit. As për lojë nuk do e bënte…”

Por a e shikon ai në finale Ilnisën?!

“Është në një shtëpi me banorë që janë kundërshtarë të saj. Nëse vazhdon kështu, e shikoj në finale”. /Top Channel

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ