A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

INA
INA

10/12/2023

Ronela Hajati ka qenë së fundmi e ftuar në “Më lër të flas”, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj profesionale.

Ajo ka treguar për eksperiencën në “Eurovision 2022”, gjersa ndau disa detaje rreth asaj kohe dhe se si nuk kishte marrë përkrahje nga askush.

Krejt në fund, artistja u pyet nëse do të hynte në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania.“A do merrje pjesë në Big Brother”, u pyet ajo.Këngëtarja nga Shqipëria hezitoi të përgjigjej, teksa theksoi: “O jo. Kam frikë. Nuk jam. Jo, jo, jo”.Ajo më pas e pyeti Romeon nëse do të hynte, i cili gjithashtu u përgjigj: “Kam frikë”.

E njëjta theksoi se do të punojë edhe më shumë dhe se do të ketë projekte të reja muzikore.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ