A do të ketë dasmë pas daljes së Bardhit nga BBV? Sara habit me përgjigjen

INA
INA

09/03/2024

Sara Gjordeni, e ftuar në “Ftesë në 5”, u shpreh se në shtëpi kanë nisur zërat në lidhje me amrrëdhënien e saj me Bardhin.

Ajo përmendi Julin, teksa shprehu dëshirën për t;i thënë bardhit të dëgjojë zemrën.

“Nga kjo eksperiencë kam mësuar se duhet të kontrolloj impulsivitetin tim.

Bardhit do t’i thoja të dëgjojnë vetëm zemrën, se në shtëpi kanë nisur zërat, kryesisht nga Juli.

Për sa i përket dasmës do të thoja se unë jam njeri i ndjesisë momentale, nëse duam dasëm do ta bëjmë, nëse jo do të bashkëjetojmë”, deklaroi Sara Gjordeni.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

“Bajram Party i hidhur”- Mbi 100 policë zviceran ndaluan në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

INFO

NA NDIQ