A do të ndikojë në lidhjen Kiara-Luiz? Zbulohet se kush do të futet në “BBVA” (FOTO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/03/2023

Një tjetër personazh i njohur pritet t’i bashkohet së shpejti reality show-t “Big Brother Albania VIP”.

Mësohet se bëhet fjalë për Antoneta Koçin. Ende nuk dihet nëse ajo do t’i bashkohet formatit të shtunën e kësaj jave, apo të martën e ardhshme.

Ishte pjesëmarrësja vite më parë në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, që i dha hov televiziv Antonetës dhe u përfol gjatë mbi natyrën e saj të drejtpërdrejtë. Mbetet për t’u parë se si ajo do të përshtatet në lojë dhe padyshim, si do të ndikojë në ekuilibrat e shtëpisë.

https://www.facebook.com/antoneta.koci/posts/1238588307077695:1238588307077695

TË FUNDIT
17 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
17 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
18 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
19 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

ME TE LEXUARA

19 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
18 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
17 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
17 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

LEXO MË SHUMË

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

INFO

NA NDIQ