A e keni ditur se iPhone ka gjashtë video-lojëra sekrete

ina-online
ina-online

30/03/2024

Google ka vendosur gjashtë video-lojëra brenda iPhone. Miliona përdorues të këtij telefoni të mençur ka shumë mundësi që këtë nuk e kanë ditur, raporton thesun.

Të gjitha këto video-lojëra janë falas dhe mund t’ju japin orë të tëra argëtimi.

Shikoni më poshtë video-lojërat dhe na tregoni se a i keni luajtur ndonjëherë.

The Dinosaur Game

Snake

Pinball

Pac Man

Solitaire

Tic Tac Toe

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

intel

Intel zbulon kompjuterin më të madh neuromorfik në botë “të frymëzuar nga truri i njeriut”

rrjete sociale instagram facebook tik tok

Ky rrjet social mund ta kërcënojë Facebook, Instagram dhe TikTok

facebook-meta

Çfarë bën inteligjenca e përmirësuar artificiale e WhatsApp, Instagram, Facebook dhe Messenger

perdoruesit-e-telegram-mund-te-terheqin-cdo-mesazh-te-derguar-e-madje-biseda-te-plota_5c9920008d185

Shpërndanin fotografi dhe video të ndryshme intime, kërkohet paraburgim për administratorin e grupit “Albkings”

nasa-toka-bota-zjarre

Bën kaq nxehtë, sa Toka rrotullohet më ngadalë

bill

“Edhe unë mund të humbas punën time”, thotë Bill Gates – teksa flet për të ardhmen e Inteligjencës Artificiale

nasa

Një helikopter i vogël robotik dërgoi mesazhin e fundit nga Marsi

apple-iphone-15-pro-3

Apple bëri të mundur që përdoruesit të shkarkojnë aplikacione nga faqet e internetit

bota-rrezik globi toka

Parashikimet e Nikola Teslës që janë realizuar deri tani

INFO

NA NDIQ