A e keni ditur se ky është babai i Albin Kurtit? (FOTO)

0

E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën e tij nëpër tubime e nëpër media, por a e dini kush është babai i Albin Kurtit? Albini është djali i Zaim Kurtit, të cilin e shohim rrallë, e rrallë kush e njeh, shkruan “Bota sot”. Ai është inxhinier i makinerisë në pension. Ai ekspozohet shumë pak nëpër media e publik, ndërsa “Bota sot” ua sjellë fotot e tij më poshtë: