A e ndjeki mbrëmë Luizi , Kepin e Vipave?

INA
INA

3 Korrik, 2023

Në pyetjen se a e ka pare Luizi Kepin e Vipave ai pergjigjet:

Siq po e shifni edhe prej veshjes, jam hala ne xhirime,kemi xhiruar tan natën po xhirojmë edhe tash, për këtë arsye skam mujt mram me pa Kiarën te Kepi I Vipave .
Por I shifshna do pjes tashti dhe me vjen keq për dy gjëra , e para që skam pas mundësi asnjë second me qenë në krah të saj në Turqi , e dyta pash disa momente ku disa personazhe aty po bëshin si koka shkencash, edhe pot kisha ken aty ju e dini do I merrshin fiks përgjigjet që I meritojnë, por siq është ajo shprehja kur nuk jan barinjët ujqit hedhin valle, por le te hedhin këtu do të vijnë prap, suksese të gjithve.Kiara të du fort.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-21-14-26-22-585-edit_com.facebook.katana

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Screenshot_2023-09-20-20-19-30-372-edit_com.android.chrome

Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin. Ja si e quan!

luizi kiara

Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

INFO

NA NDIQ