A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

Ajo është pyetur nga ndjekësit e saj.

Përmes rubrikës ‘Pyetje dhe përgjigje’, Sara ka iu ka dhënë mundësinë atyre t’i bëjnë pyetje, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, blogerja e njohur ka marrë një pyetje në lidhje me partnerin e saj, Ledri Vula me të cilin ka edhe një vajzë.

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? ka qenë pyetja të cilës Sara i është përgjigjur duke i thënë ‘Jo, jo jo fare hmh’.

Ndryshe, Sara dhe reperi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizzit vendor./Lajmi.net/