A është BDI “e keqja” e shqiptarëve? – Berisha nga ASH: Është shumë e madhe për ta thënë…

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28 Shkurt, 2023

E pyetur nëse ka ndryshuar qëndrim ASH në lidhje me BDI-në, për të cilën kanë thënë se është “e keqja e shqiptarëve”, Vjollca Berisha nga kjo parti theksoi se kjo është diçka e madhe për ta thënë për një parti politike. Megjithatë ajo përmendi përçarjet në BDI me “Grupin e zjarrit”, duke e cilësuar si diçka të keqe brenda kësaj partie, përcjell KlanM.

“Shikoni, ne çka kemi thënë u vërtetua. Sepse ndarja e BDI-së tregoi se diçka të keqe kishte brenda”, theksoi Vjollca Berisha në Klan Debat./KlanMacedonia

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

daniel server

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështet 100% Serbinë

sulmi gazetaret

Kush janë sulmuesit e gazetarëve në veriun e Kosovës? (FOTO)

benzema

Benzema, ofertë nga Arabia Saudite, do të fitojë sa Ronaldo

IMG_1707

Mexhiti: Fraksionit të BDI-së po i bashkangjiten profesionistët e anashkaluar nga partia

Kurti Blinken

Kurti për The Guardian: Deklarata e Blinkenit ishte e padrejtë, e gabuar dhe shumë naive

pdk memli

PDK: Kryeministri Kurti po rrezikon raportet e Kosovës me SHBA-të, të ndryshojë urgjentisht qasjen

ahmeti

Shpend Ahmeti: Asnjë helikopter s’e ka shteti i Kosovës në rast të ndonjë krize

hovenier

Del transkripti i plotë: Hovenier foli për sanksionet e ShBA-së, tregoi se kush e mori vendimin për përjashtimin e Kosovës nga “Defender Europe 23”

spahiu

Spahiu: Kosova nuk duhet tërhiqet, është betejë për flamurin

INFO

NA NDIQ