A është BDI “e keqja” e shqiptarëve? – Berisha nga ASH: Është shumë e madhe për ta thënë…

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/02/2023

E pyetur nëse ka ndryshuar qëndrim ASH në lidhje me BDI-në, për të cilën kanë thënë se është “e keqja e shqiptarëve”, Vjollca Berisha nga kjo parti theksoi se kjo është diçka e madhe për ta thënë për një parti politike. Megjithatë ajo përmendi përçarjet në BDI me “Grupin e zjarrit”, duke e cilësuar si diçka të keqe brenda kësaj partie, përcjell KlanM.

“Shikoni, ne çka kemi thënë u vërtetua. Sepse ndarja e BDI-së tregoi se diçka të keqe kishte brenda”, theksoi Vjollca Berisha në Klan Debat./KlanMacedonia

TË FUNDIT
2 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë
2 orë
Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku
3 orë
Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim
3 orë
‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues
5 orë
Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike

ME TE LEXUARA

5 orë
Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike
16 orë
Kush janë kompanitë farmaceutike në Maqedoninë e Veriut që qarkullojnë miliona euro
10 orë
Prokuroria kërkon 30 ditë paraburgim shtesë për gjyqtarin Naqe Georgiev
3 orë
‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues
16 orë
Presidenti bullgar nuk pret për ta takuar kryeministrin malazez, pasi që u vonua 4 minuta

LEXO MË SHUMË

IMG_3310

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Screenshot_2024-06-19-00-12-33-792_com.facebook.katana-edit

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Arben Taravari

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Mickoski

‘Dorëzohet’ Mickoski: Betimin do ta bëj me emrin kushtetues

MVR-polici-a-1-750x430-1-1

Arrestohen dhjetë persona pas përleshjes masive në Karposh dhe në Qendrën Klinike

IMG_3305

Nga shtatori shtrenjtime ekstreme të çmimeve të shërbimeve noteriale

dacic

Daçiq bën thirrje për anulimin e festivalit “Mirëdita, dobar dan” në Beograd

Oliver spasovski

Spasovski ja çfarë thotë për Qeverinë e re VMRO-VLEN-ZNAM

tetova

Tetovë, në fund të muajit nis vendosja e semaforëve në bulevardin “Bllagoja Toska”

INFO

NA NDIQ