A është e martuar kjo këngëtare e njohur shqiptare, ja rrëfimi i saj (VIDEO)

0

Fatlume Popovci ka rrëfyer shumëçka nga jeta private. Fatlume Popovci ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net. Për “Mirage”, ajo rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe foli për planet rreth këngëve të reja. Meqë deri tani e ka mbajtur larg syrit të medieve jetën private, këngëtarja në këtë intervistë zbuloi se është martuar qe 11 vite dhe ka një djalë. Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar se çfarë tha Fatlume Popovci. /Lajmi.net/