A është krisur miqësia me Arbanën? Reagon Lori Hoxha dhe i jep fund dilemave

INA
INA

20/11/2023

Javëve të fundit, raporti mes Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur shumë, pasi u aludua për një prishje të miqësisë.

Deri më sot, në lidhje me këto lajme nuk kishte reaguar asnjëra prej tyre.

Por mesa duket miqësia e tyre po shkon shumë mirë edhe pse e kanë mbajtur larg syrit të publikut, kjo u kuptua pasi ditën e sotme Lori ka postuar në rrjetin social “Instagram”, produktet nga restoranti i Arbana Osmanit dhe me ketë veprim ndjekësit kuptuan që gjithçka është në rregull mes tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizin e zuri bora (video)

Luiz Ejlli

Luizi thyen edhe një rekord (video)

Rita Ora Albin Kurti

Mediat britanike shkruajnë për vizitën e Rita Orës në Kosovë, zbulojnë projektin që ajo po realizon në vendlindje

kozak

Kozakut i djegin sërish makinën: Po nuk e gjeti shteti, do e gjej vetë (FOTO)

big-brother-VIP

Zyrtarisht caktohet data se kur fillon Big Brother VIP Albania 3, pse është shtyer, çfarë po ndodhë?!

festivali kenges shqiperi

Tërhiqet nga gara e Festivalit të RTSH-së edhe një këngëtar i tretë

big-brother-kosova

Tre banorë të rinj u futën në Big Brother Vip Kosova 2, ja kush janë? (VIDEO)

monika salihu

Monika Salihu mbrëmë u largua nga shtëpia e BBV Kosova2

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

INFO

NA NDIQ