“A i di Romeo mëkatet e tua?”/ Në krahët e njëri-tjetrit në oborr, çfarë po bisedojnë Rike dhe Meritoni?

INA
INA

19/01/2024

Të buzëqeshur dhe nën krahët e njëri-tjetrit, Meriton Mjekiqi dhe Rike Roçi kaluan mbrëmjen së bashku në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Këngëtari e pyeti modeles për mëkatet e saj. “Ai e di Romeo për mëkatet e tua”, vazhdoi ai më tej, ndërsa Rike u përgjigj duke thënë se nuk ka mëkate.

Meriton: A e di që është një prej mëkateve më të këqija që ke bërë, që nuk ke qenë në Neë York

Rike: Mëkat të madh kam bërë

Meriton: A e di që është mëkati i jetës. (Qesh)

Rike: Do të të vras, kam për të të rrahur. Rri urtë

Meriton: Po pse ma ngacmon Romeon

Rike: Çfarë i bëra unë Romeos? Ku iku ai

Meriton: Ai e di Romeo për mëkatet e tua?

Rike: Jo. Po mëkatet e tua, i di?

Meriton: Nuk kam mëkate unë

Rike: As unë nuk kam mëkate

Top Channel

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ