A i ka shkuar Kiarës për vizitë në shtëpi? Efi tregon se i pëlqen Heidi dhe kush nga lojtarët e Kombëtares e ka ngacmuar

Picture of INA
INA

29/06/2024

Efi Dhedhes, e ftuar në panelin e “Top Arena”, në një intervistë me Alesia Bamin, zbuloi më shumë për jetën e saj personale, por edhe për marrëdhënien me disa nga personazhet më të përfolur.

A është e vërtetë në që intervistë flet vetëm për Luiz Ejllin?

Efi: Po më pyetët do përgjigjem, ça të bëj sikur nuk ekziston?

Do i futesh muzikës së shpejti?

Efi: Po, mirëpriteni, del në 27 korrik.. ça thua moj zemër. Nuk është e vërtetë, nuk kam lidhje me muzikën dhe dua të bëj gjëra që i shkojnë formatit tim.

A ke në plan për një shtatëzani?

Efi: Kur të vijë momenti, nuk bëhet shaka me këtë gjë…

A ke i vajtur Kiarës për urim për lindjen e vajzës?

Efi: Nuk i kam vajtur, por i kam nis një urim

Po Olta Gixharin e ke uruar?

Efi: Jo, por mund ta uroj edhe LIVE se është gjë shumë e bukur por më duket falso sepse unë nuk flas me atë, por e uroj edhe live: O Zot me jetë të gjatë dhe me të tretin ishallah.

A i ke shkruar Heidi Bacit pas finales.

Efi: Jo, por më ka pëlqyer shumë, do i thoja fjalët më të bukura.

Futbollisti Bajrami të ka shkuar tri ditë më parë?

Efi: S’po flas më mirë.

TË FUNDIT
45 minuta
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
4 orë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
8 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
8 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
9 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

ME TE LEXUARA

45 minuta
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
1 ditë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
1 ditë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
1 ditë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
9 orë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

LEXO MË SHUMË

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

INFO

NA NDIQ