A ishte në lidhje Noizy me Xhulin, flet reperi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13/02/2023

Emri i Noizyt ka kohë që lakohet në “BBVK”, e kjo falë banores Juliana Nura e cila pretendon se ka pasur njohje jashtë me reperin.

Pas shumë debateve, vet reperi përmes një video vendosi të sqarojë gjithçka.

Ai tha se nuk ka pasur as nuk do të ketë asgjë me të.

“Nuk kam qenë asnjëherë në lidhje me atë person e as nuk do jem. Emri im përmendet në këto programe vetëm për një arsye dhe të gjithë e dinë përse. Mbani emrin tim larg gojës tuaj. Nuk kam qenë asnjëherë në lidhje, e ripërsëris. Më keni lodhur kokën. Gjithçka që përmendet është rrenë dhe mos më bëni t’ua vërtetoj”, u shpreh reperi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ