A janë ndarë Sara dhe Ledri? Veprimi i kunatit sapo i bëri të gjithë lëmsh

INA
INA

21/12/2023

Sara Hoxha dhe Ledri Vula kanë qenë çifti më i komentuar i muajve të fundit. Kur të gjithë po flasin për ndarjen e tyre, dy protagonistët vijojnë të heshtin.

Por gjithsesi, çdo detaji shikohet me lupë. Para disa ditësh, ata ishin së bashku pasi festuan ditëlindjen e Poem. Ndonëse në foto nuk u shfaqën të tre askund, të paktën publikisht, në rrjetet sociale u publikuan momente të ndryshme që i tregonin të dy të pranishëm.

Tani, një veprim i vëllait të Sarës ka tërhequr sërish vëmendje.

Ai ka postuar një video në Snapchat duke dëgjuar një këngë të Ledrit, “Mrena” në bashkëpunim me Lumi B.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ