“A ka dhuratë më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta publikon këto çaste të lumtura

0

Këngëtarja, Rezarta Shkurta është mjaft e dashur për publikun.

Ajo është e martuar që disa vite me Ermal Hoxhën me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur, Hera, shkruan lajmi.net

E së fundmi, Shkurta solli disa imazhe dhe video familjare, që tregon se po kalojnë çaste të mira pas ribashkimit të familjes.

Rezarta në imazhet e fundit të publikuara me ndjekësit tregon për dhuratën e shtrenjtë që pranoi nga vajza. “A ka dhuratë më të shtrenjtë? teksa në foto është vajza e vetme e saj, Hera.

Ndryshe, Ermal Hoxha, bashkëshorti i Rezartës la qelinë tre vite pas dënimit për trafik droge e mbetur në tentativë. /Lajmi.net/