A kanë kryer marrëdhënie Luizi dhe Kiara? Flasin banorët që i panë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10 Prill, 2023

A kanë kryer marrëdhënie Luizi dhe Kiara, nën jorgan…? Është kjo pyetja që kanë qenë kuriozë të gjithë ditët e fundit pas pamjeve që janë publikuar nga momentet intime të çiftit.
Për këtë janë pyetur sot në “Fan club”, edhe Lorenci e Gerti, të cilët dolën nga shtëpia.
Sipas Lorencit mes Luizit dhe Kiarës nuk ka patur marrëdhënie.
“Jo, jo, isha në dhomë unë, dëgjoja muhabet. Aty mendon se mund të bësh diçka deri në momentin që sheh kamerën”, tha Lorenci.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

INFO

NA NDIQ