“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

Picture of INA
INA

15/05/2024

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë shpërthyer në të qeshura pas mesnatës dhe shkak u bë një batutë e Françeska Muratit.

E pyetur nga Romeo Veshaj se a e ka merak jashtë bashkëshortin e saj, Ergysin, përgjigja e saj ishte epike

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ke merak për Gysin jashtë?

Françeska: Që po çmendet pa mu? Patjetër.

Romeo: Ke merak apo jo?.

Françeska: Dua të jap një përgjigje, por dua të fik mikrofonin.

Juli: Mos e fik.

Françeska: Ka shoqen e vet më të mirë ‘Dorinën’.

Romeo: Sa budallaqe, çfarë ka thënë.

TË FUNDIT
2 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
2 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
4 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
5 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
13 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

ME TE LEXUARA

4 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
1 ditë
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën
2 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
1 ditë
Albërije Hadergjonajt i ndodh e papritura në avion (FOTO)
2 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
1 ditë
“Do mbash mëkatin, a do bësh viktimën”, Xhensila i përgjigjet Besit: Në mundsh ta ruash arsyen
1 ditë
Shifër e çmendur! Françeska veshi sonte fustanin 11 mijë euro, që planifikoi për finale (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

fero

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

elsa lila

Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP

INFO

NA NDIQ