“A më hala?” Si Blero e vuri në siklet Afronën, ja si u përgjigj ajo

Picture of INA
INA

27/06/2024

Blero dhe Afrona realizuan një intervistë së bashku, dy vjet pas ndarjes së tyre, një podcast që u publikua vetëm së fundmi.

Dyshja përmes kësaj interviste dëshmuan që kanë lënë mbrapa hatërmbetjet e tyre, derisa thanë se kokëfortësia dhe distanca kishin ndikuar në mos-funksionimin e martesës së tyre.

Mirëpo, gjatë kësaj interviste kishte edhe disa momente qesharake e të sikletshme.

Njëri prej tyre që duhet veçuar është edhe kur Blero në formë shakaje e pyet Afronën nëse e donte ende apo jo.

Afrona më pas reagoi tejet e sikletosur nga pyetja që i parashtroi këngëtari, duke u përgjigjur me “jo”, por duke u qeshur.

“Jo, Blerim. Humor i zi, tipik ti. Ehh jo”, ishte përgjigjja që i dha Afrona.

TË FUNDIT
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
24 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
24 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
24 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

24 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
24 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
24 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Screenshot_20240712_173911

Deputeti Shaqiri takoi komandant Dunavin në burgun e Idrizovës

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

INFO

NA NDIQ