A mos po më vjen erë e keqe që po largohen nga unë këta njerëz? – Pacolli: Mund t’i sjellë 10 njohje

ina-online
ina-online

19/10/2023

Biznesmeni dhe politikani, Behgjet Pacolli ka thënë se nuk e kupton përse po ikin nga ai ministrat e kësaj qeverie duke mos e takuar atë për të punuar bashkërisht në sjelljen e njohjeve për Kosovën.

“A mos po më vjen erë e keqe, mos kam ba ndonjë krim që ata nuk vijnë te unë. Nëse ata do të vinin atëherë do të sillja së paku 10 njohje”, tha Pacolli.

Ai tutje tha që nuk e ka vjedhur Kosovën dhe se pagën si deputet e shpenzon për fondacionin që mbanë emrin e tij.

Pacolli tha që i ka thënë presidentit të Kenias që ta pranojë në takim presidenten Osmani por që sipas tij askush nga Kosova nuk i kanë dërguar asnjë falënderim për takimin presidentit të Kenias.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli Liridon

Naim Murseli pranon përpara policisë se ka urdhëruar vrasjen e gruas së tij, 15 mijë euro i dha para dhe 15 duhej pas aktit

Naim Murseli Liridon

Tronditëse: I arrestuari i dytë deklaron para Policisë se Naim Murseli e pagoi 30 mijë euro për vrasjen e gruas

Naim Murseli Liridon

Liridona Murseli u vra në sy të fëmijëve, arrestohet bashkëshorti

Escobar Lajcak

Publikohet Draft-statuti i Asociacionit

liburn aliu

Aliu sërish e thotë qartë: Kosova proces kalimtar deri në bashkimin me Shqipërinë

vetur-makin-brenda-shofer

FOTO/ Shtetasi suedez mori ‘rent a car’ Porsche dhe BMW në vlerë të 200 mijë € në aeroport dhe zhduket

Euro metali

Eurot e falsifikuara që u gjetën në Kosovë, dyshohet se janë prodhuar në Maqedoninë e Veriut

liburn aliu

“Kosova projekt i përkohshëm”, Kurti thotë se Aliu deklaratën e bëri në një emision festiv për 28 Nëntor

Albin Kurti

Zgjedhjet në Serbi, Kurti: Është interes i shqiptarëve të Luginës të jenë sa më shumë të përfaqësuar në Kuvend

INFO

NA NDIQ