“A ndahna a pajtohna, kqyrni gratë e juve” – Patrisi reagon ashpër kur pyetet për Tunën

Picture of INA
INA

12/06/2023

Në koncertin e Jehona Sopit ka marrë pjesë edhe Patrisi i cili dha një intervistë për Prive.

Nga shumë pyetje për jetën profesionale ai u pyet edhe për raportin me Tunen, për shkak se me anë të postimeve në rrjetet sociale po habitin ndjekësit.

Berisha u përgjigj: “Shumë njerëzve ju intereson jeta jem private dhe e Tunës. Secili le t’i kqyr puntë e veta. Kur du ndahna, kur du pajtona është jeta jem kjo mos t’i intereson kërkujt hiç. Mujn me ju interesu krejtvce nëse dojnë me dit qysh e kom shëndetin, mirë jom faleminderit, a ndahna a pajtona kqyrni gratë e juve te shpija”, tha ai.

TË FUNDIT
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
21 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
22 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
23 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
23 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
22 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
21 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

INFO

NA NDIQ