A po paralajmëron Luizi këngë me Don Xhonin, i cili ndan të njëjtin menaxher me Butrint Imerin  

INA
INA

10/02/2024

Luiz Ejlli vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe të ndjekur të showbiz-it.

Eksperienca e tij si fitues i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’ ka sjellë ndryshime për mirë ne jetën e tij personale dhe artistike.

Pikërisht në këtë të fundit, Luizi ka dhënë sot një lajmërim të papritur në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një foto ku shihet krah reperit Don Xhoni dhe e ka shoqëruar me shkrimin, “ndalohen pyetjet’’, teksa ka etiketuar edhe reperin. Kështu Luizi ka lënë të kuptohet se së shpejti do të kemi gati një bashkëpunim mes tij dhe Don Xhonit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ