Abazoviq tregon pse nuk martohet: Nuk jep askush vajzën, nuk di çfarë të them (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

04/10/2023

Këtë e ndihmon edhe fakti se ai është ndër të paktët në botën e politikës që nuk është i martuar dhe siç dihet jo në një lidhje serioze.

Siç e ka pranuar edhe vetë, është pyetur shpesh për gjendjen e tij emocionale dhe pse nuk ka të dashur, e kështu ka ndodhur edhe në një emision të disa muajve më parë, kur ka marrë një përgjigje interesante që ka bërë të gjithë të qeshin.

“Ndoshta kjo do të ndodhë, megjithatë, nëse koha e lejon… Askush nuk i jep vajzat e veta, nuk di çfarë të them”, u përgjigj duke qeshur kryeministri i Malit të Zi.

https://x.com/dritanabazovic/status/1646059408433070081?s=46&t=lFDWIoff4-fQIrHe43TqJw

TË FUNDIT
2 ditë
Hill: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE
2 ditë
Vukoviq: Kam informacione të besueshme se po bëhen përgatitje për kandidaturën e Gjukanoviqit si zv.sekretar i përgjithshëm i NATO-s
3 ditë
Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet
3 ditë
Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës
3 ditë
Clark: Do të ishte tradhti ndaj Amerikës nëse dhëndri i Trump ndërton memorial në Serbi

ME TE LEXUARA

No data was found

LEXO MË SHUMË

Christopher Hill Kristofer

Hill: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE

milo gjukanoviq gjukanovic

Vukoviq: Kam informacione të besueshme se po bëhen përgatitje për kandidaturën e Gjukanoviqit si zv.sekretar i përgjithshëm i NATO-s

moti nxehti temperatura-termometri

Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet

siljanovska-zelenski-2-780x439-1

Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës

IMG_2910

Clark: Do të ishte tradhti ndaj Amerikës nëse dhëndri i Trump ndërton memorial në Serbi

parlamenti evropian zgjedhjet be

Evropa sot voton, kush do e marr timonin

vucic dodik

“Kuvendi gjithëserb” në Beograd! Analiza e REL: Nga lutjet për Serbinë dhe Republikën Sërpska, tek folklori! Si u konceptua

Dodik

Kërcënon Miorad Dodik: Ka një vendim për ndarjen e Bosnjës

Ursula Von der Leyen

Von der Leyen u bën thirrje qytetarëve evropianë që të dalin në zgjedhje

INFO

NA NDIQ