Adelina Ismaili e dashuruar ‘kokë e këmbë’, bën dedikimin special për Valin

0

Adelina Ismaili e ka dëshmuar se është e dashuruar kokë e këmbë.Këngëtarja Adelina Ismaili i ka bërë dedikimin special bashkëshortit të saj Valit, shkruan lajmi.net.

Ajo në Instagram e ka publikuar një foto me të dhe ka treguar se ndihet një grua tejet e kompletuar.

“Nuk doja të bija në dashuri por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina në një nga postimet e bëra në Instastory.

Adelina dhe Vali ka vite që janë bashkë dhe janë prindër të një djali.