Adelina Ismaili e veshur nuse, ndan pamje nga videoklipi me Sabri Fejzullahun!

Picture of INA
INA

11/07/2024

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili dhe ikona Sabri Fejzullahu, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Ata kanë njoftuar për bashkëpunimin pak ditë më parë, gjersa kanë përfunduar edhe xhirimet.

Dyshja e famshme e estradës kanë sjell pamje nga klipi, ku nuk ka dyshim se do të jetë i veçantë.

Artistja e njohur është shfaqur me një fustan nusërie, në të cilin duket e mrekullueshme.

“Të puth baba lulen e ballit…”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë postimit.

Akoma nuk është zbuluar data e saktë se kur do të lansohet ky duet, por që mezi po pritet nga fansat.

Ata kanë bashkëpunuar edhe shumë vite më parë, e kanë qenë së bashku nëpër evente të ndryshme.

TË FUNDIT
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
12 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
12 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
22 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

ME TE LEXUARA

12 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
12 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
1 ditë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
1 ditë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
1 ditë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

LEXO MË SHUMË

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

luizi kiara

Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen

bebe rexha vjosa osmani

Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

INFO

NA NDIQ