Adelina Ismaili ka disa fjalë për Durrësin (FOTO)

0

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, mbrëmë ishte e ftuar të performonte në njërin nga klubet më të mëdha të Durrësit.

Këngëtarja u rikthye atje pas një kohe shumë të gjatë larg muzikës dhe larg këtij vendi.

Adelina padyshim se e mbushi hapësirën e rezervuar duke mbledhur shumë njerëz të cilët ishin aty për t’u kënaqur me muzikën e saj.

Këngëtarja menjëherë sot kujtoi natën e mbrëmshme dhe postoi një fotografi me përshkrimin: ‘Ti Shqipni më jep nder, më jep emrin… T’du Durrës’./Prive.al

Ti Shqipni më jep nder, më jep emrin… T’du Durrës @cinco_cavalli

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on