Adelina shkëlqen në foton e fundit

Është një nga këngëtaret më të dashura.
Fjala është për Adelina Berishën, e cila krahas talentit, shquhet edhe për bukurinë që ka, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka shkëlqyer me pamjen e saj.

Kombinimi i grimit dhe veshja në përshtatje me motin që po mbretëron këto ditë, kanë njxerrë një Adelinë tejet të bukur.