Adelina shkon në dasmë, kaq bukur është rregulluar e veshur, do t’iu mahnis

0

Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë para disa ditëve.

Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon, shkruan ORAinfo.

Adelina pasi u kthye nga spitali na sjelli shumë pamje nga festa që iu bë, si dhe na prezantoj dhuratat e shumta.