Adelina Tahiri e ka mësuar burrin e saj të flet shqip (VIDEO)

0

Adelina Tahiri ka bërë një video live në Instagram ku prezanton shtëpinë dhe familjen. Ajo shihet në një moment ne4 video ku prezanton burrin e saj maqedonas të cilin për habi e ka mësuar të flet shqip!

Shiko videon nga minuta 7:38