Adelina Tahiri tregon si i shërbehen mëngjeset nga bashkëshorti/FOTO

Adelina tashmë është e martuar dhe po shijon jetën më bashkëshortin, martesa e saj me avokatin maqedonas nuk u prit mirë nga një masë e madhe e adhuruesve të saj, shkruan Kosovarja.

Por Adelina nuk ka qarë kokën shumë për këto pjesë, pasi është duke shijuar në maksimum këtë përvojë të re të jetës. Për gjatë gjithë kohës tregon se çfarë luksi e rrethon. Para pak ditë tregoj se është duke pritje për shtëpinë e re që do jeton çifti i ri.

Adelina për momentin nuk është se pritet për të sjell ndonjë projekt pasi që ajo në këtë kohë po ndihet si në qiellin e shtatë nga romanca që po kalon.

Mëngjesi i sotëm kështu ishte për këngëtaren.