Adelina Thaçi tregon “sekretin” e të qenit kaq e fortë përballë sfidave

0

Këngëtarja e njohur Adelina Thaçi në një intervistë të shkurtë për “Indeksonline” ka folur për jetën e saj profesionale por edhe private.

Duke u përgjigjur në pyetjet tona ajo ka treguar edhe sekretin e të qenit aq e fortë përball sfidave të jetës poashtu edhe për profesionin ideal për të bijat e saj.

Të gjitha këto dhe jo vetëm, përgjigjet Adelina Thaçi. /Express/

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/adelina-thaci-tregon-sekretin-e-te-qenit-kaq-e-forte-perballe-sfidave-481678/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright