Adelina:“Jam gjykuar shumë, s’e mendoi askush shëndetin tim”

Picture of ina-online
ina-online

05/08/2023

Adelina Tahiri ka folur në lidhje me jetën e saj personale dhe për vështirësitë që është përballur në lidhje me famën, në një intervistë për “Pushime on Top”.

Ajo përmendi martesën, si një nga periudhat e saj më të errëta dhe tha se e ka përjetuar shumë keq mënyrën se si u trajtua në media.

“Jam penduar për shumë gjëra në jetë, jam gjykuar për shumë gjëra në jetë. Dhe realisht i kam përjetuar shumë rëndë, për shembull, martesën. Ka qenë një bujë shumë e madhe, që unë e kam përjetuar shumë keq, sepse të gjithë mediat, e bënin për interes. Nuk e menduan që më bënin dëm, dhe askush nuk mendoi për shëndetin tim. Askush nuk mendoi për familjarët e mi, për shëndetin tim”, tha Adelina Tahiri.

TË FUNDIT
6 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
6 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
6 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
13 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
14 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

ME TE LEXUARA

2 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
1 ditë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
1 ditë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
1 ditë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
14 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
13 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

LEXO MË SHUMË

ramadani hysaj asani

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

luizi-jacobs

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

INFO

NA NDIQ