Profesori i matematikës nga Opaja e Kumanovës i bashkangjitet LD-së

INA
INA

01/03/2024

Kryetari i LD-së Izet Mexhiti ka prezantuar një prurje të re në parti.

“Lëvizjes Demokratike sot iu bashkangjit Arbnor Murtezi nga fshati Opajë, komuna e Likovës. Arbnori është profesor i lëndës së Matematikës, i cili poashtu dallohet për profesionalizmin e tij në punën që bën. Kyqja e tij në Lëvizjen Demokratike do të jetë frymëzim për shoqërinë, duke ndërtuar ura të reja të komunikimit dhe ide inovative në interes të shoqërisë në rajonin nga ku ai vjen. Lëvizjes Demokratike çdo ditë e më shumë po i bashkangjiten anëtarë të rinj të cilët e shohin shpresën dhe veten në Lëvizjen Demokratike, të cilët duan të jenë pjesë e Ndryshimit. NDRYSHIMI PO VJEN! VAZHDOJMË!”, ka shkruar Mexhiti. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ASH

ASH: Mickoski konfirmoi se po përgatitet një front anti BE dhe NATO

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Edhe 4 ditë deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet presidenciale, ja çfarë premtojnë e për çfarë akuzojnë kandidatët

Mickoski

Mickoski premton pajtimin dhe bashkimin kombëtar maqedonas

FILIPCE-768x507-1

Filipçe: VMRO-DPMNE i gënjen qytetarët! Misajllkovski: Jam optimist për zgjidhje më të mirë për BE

fatmir besimi

Besimi: Deri në vitin 2028 paga mesatare 900-1000 euro

vankovska

Vankovska: Nuk mjaftohemi me një kolltuk dhe një pozicion, ne kemi një kauzë

Pendarovski Siljanovska

Pendarovski: Kam treguar se çfarë do të thotë të jesh president i të gjithë qytetarëve

Gordana Siljanovska Davkova

Siljanovska: Në zgjedhje vendoset nëse Maqedonia do të jetë pro-evropiane

Arben Taravari Bujar Osmani

Ku dallon Arben Taravari dhe Bujar Osmani?

INFO

NA NDIQ