Adnan Azizi: Pas Grenellit, Vuçiq ta dekoroj edhe Ali Ahmetin

ina-online
ina-online

27/10/2023

Adnan Azizi nga Lëvizja Besa ka ironizuar takimin e Richard Grenellit me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti dhe zëvendëskryeministrin Artan Grubi.

Ai përmes nje postimi në rrjetet sociale ka shkruar:

“Përveç dekorimit të Grenellit, Aleksandar Vuçiq duhet të dekorojë edhe Ali Ahmetin që keqpërdor objektet e Qeverisë për ti mirëpritur miqtë e Serbisë!”.

Grenell dje ka qëndruar në Shkup ku pas takimit ka publikuar foto nga takimi, derisa Ahmeti dhe Grubi nuk kanë publikuar asgjë lidhur me këtë takim.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

Talat Xhaferi

Xhaferi: Festat kombëtare na tregojnë se duhet të ruhet trashigimia shpirtërore

Carshia-e-Shkupit

Maqedoni/Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit

grabitja

Arrestohet shkupjani që grabiti një barnatore në Shkup

LSDM SDSM

LSDM akuzon Mickoskin për fshehje të informacioneve në rastin e vrasjes së dyfishtë

INFO

NA NDIQ