Adri dhe Iliriana acarohen kur pyeten nëse “kanë menduar të bëjnë seks në BBVK?”

INA
INA

17/11/2023

Çifti i vetëm i shtëpisë, Adri dhe Iliriana janë ndeshur me një pyetje shumë provokative gjatë darkës së nominuarve.

“A ju ka shkuar mendja gjatë këtij muaji me bë seks?”, ka qenë një pyetje anonime e bërë për ta.

“Pyetje palidhje. Nuk është vendi këtu”, ka thënë pos tjerash Iliriana.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ