Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

Picture of INA
INA

21/05/2024

Edhe pak ditë kanë mbetur deri në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania 3.

Julian Deda, Romeo Veshaj, Meriton Mjekiqi, Heidi Baci dhe Egla Ceno – janë konkurrentët që sivjet kanë shkuar në finale.

E tashmë nga jashtë kanë filluar përkrahjet për të preferuarit e tyre në këtë edicion.

Aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, ka treguar se është në përkrahje të Meritonit dhe se dëshiron të fitoi ai.

“A të duhen luftëtarë gjithë botës t’i vësh zjarr, do arratinë të marrë, merr veç një kosovar”, ka shkruar ajo.

Shumë nga personazhet shqiptare kanë zbuluar se janë në mbështetje të Meritonit.

Deri të shtunën, pritet të shihet se kush do ta rrëmbejë çmimin e madh. /Telegrafi/

TË FUNDIT
23 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
23 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ