Adriano i gjuan në baltë 10 mijë euro, vendos bast për Interin

INA
INA

7 Qershor, 2023

Të shtunën luhet finalja e Ligës së Kampionëve në mes të Manchester Cityt dhe Interit.

Edhe pse për shumicën, kampionët e Premierligës janë favorit absolut, ndryshe mendon ish-sulmuesi i Interit Adriano.

Braziliani e ka luajtur një tiketë në bastore për të fituar Interi, ku nga 10 mijë euro synon t’i fitoj 75 mijë dollarë.

Basti i Adrianos po konsiderohet si gjuajtje e parave edhe pse vetë sulmuesi beson te ish-skuadra e tij.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

xherdan shaqiri

Shaqiri asiston në fitoren e Chicagos

INFO

NA NDIQ