Adriatik Lapaj vjen me një ligjërim politik në Shkup

INA
INA

14/11/2023

Adriatik Lapaj, lideri i ri i lëvizjes politike “Shqipëria Bëhet” do t’a vizitoj Shkupin për të mbajtur një ligjërim politik rreth çështjes shqiptare, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Sot dua ta nis ditën me një përshëndetje për shqiptarët e Shkupit, Kumanovës, Strugës, Dibrës së Madhe, Kërçovës, Gostivarit, Tetovës, Ohrit, Manastirit, Bërvenicës, Velesit, Studeniçanit, Vrapçishtit, Zhelinës, Likovës, Bogovinës, Haraçinës, Sarajit, Tearcës. ❤️🇦🇱

Shihemi në dt. 26 nëntor ora 17.00 në Shkup!

Adresa: Salla e madhe në Hotel Holiday Inn.
Rruga: Filipi i dytë Maqedonas, nr 5 , Shkup.

Kush dëshiron të angazhohet me organizimin apo të marrë pjesë, të më shkruajë!”, ka shkuar Lapaj.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qeveria kovacevski4

Qeveria miratoi Ligjin për falje

IMG_7007

Mickoski: Garojmë për 61 deputetë, BDI do të befasohet nga Kasami-Gashi dhe Mexhiti

IMG_7005

Arben Taravari nënshkruan me NDI, Memorandumin e Bashkëpunimit “Fito me integritet”

FB_IMG_1701896847835

SHKUPI – KJO „MEKË” E SHQIPTARISË

Biljana-Ivanovska-780x439-1

Ivanovska: Komisioni për Antikorrupsion në vitin 2019 kërkoi shkarkimin e Angjushevit

policia-mk

Avokati që dërgoi Palevskin në Beograd po merret në pyetje në polici

azir aliu

Ministri Azir Aliu sjell 5 ligje të rëndësishme për reformën në administratë dhe transformimin digjital

Palevski palco

Së shpejti do të bëhet ekstradimi i Palevskit/ Do të qëndrojnë në paraburgim në Turqi deri sa t’i dorëzohet RMV-së

foto-autostrada-korridori-8

Shpronësohen 45 parcela përgjatë Korridorit 8/ Grubi: Projekti do të realizohet sipas dinamikës së paraparë

INFO

NA NDIQ