Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

INA
INA

21/09/2023

Prej shumë kohësh Adrola Dushi dhe Capital T përfliten për lidhjen e tyre të dashurisë por nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht.

Në çdo paraqitje të tyre ata nuk mund të ikin nga kjo pyetje por përgjigje konkrete nuk marrim.

Së fundmi Adrola e ftuar në ‘’Top Albania Radio’’ padyshim që u ‘’ngacmua’’ edhe për këtë pjesë.

“Sigurisht që më pëlqejnë trimat edhe patjetër që nuk mund të ishte ndryshe pa një trim në krahë (qesh).”-tha modelja me batuta referuar dhe emrit të vërtetë të reperit, i cili quhet Trim Ademi.

Kjo ishte një nga deklaratat më të përafërta që mund ta quajmë si një konfirmim indirekt.

Më pas ajo u ndal te koncerti ‘Time Capsule’ që reperi realizoi në Prishtinë pak javë më parë.

“Jam shumë fanse e tij me thënë të drejtën, po ta shikoni telefonin tim unë nuk kam asnjë foto dhe asnjë video nga ajo natë sepse e kam shijuar pafund atë koncert.”-u shpreh Adrola.

Tutje Adrola foli edhe për pjesën e bërjes publike të romancës së saj duke thënë se nuk do ta bëjë kurrë pasi do ta shijojë dhe mbajë vetëm për vete jetën e saj private.

“Për të qenë e sinqertë siç ka ardhur koha dhe siç kanë ardhur gjërat nuk më pëlqen më fare që të kem asgjë më publike. Nuk ka absolutisht gjë më të bukur sesa kur i shijon gjërat në privatësi domethënë çfarë shikoj unë në rrjetet sociale tmerrohem thjesht sepse ne njihemi të gjithë së bashku dhe nuk ka se e dimë shumë mirë si shkojnë gjërat dhe kur shikoj disa tmerre thjesht nuk i duroj dot dhe nuk dua të futem tek ajo gjëja sepse marrëdhënia është gjë shumë e shenjtë dhe nuk dua ta shes dhe të fitoj nga ajo gjëja ime dhe realisht dua që ta mbaj vetëm për veten time. Nuk e di nëse do t’ja dal në jetën time të kem një marrëdhënie shumë private. Nuk dua që emri im të lakohet për gjëra të tilla, unë e kam të shenjtë familjen. Nuk jam fanse që të dal dhe të bëhet publike diçka që është e jotja personale dhe që ti e shijon, e jeton, e gëzon dhe e do. Realisht shumë herë them që dua të zhdukem fare sepse nuk e dua, ju më njihni unë jam shumë e thjeshtë kam dëshirë që t’i shijoj gjërat e mia pa bërë shumë zhurmë.”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ