Afrim Gashi i ftuar në Prishtinë në Festën e Pavarësisë (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/02/2023

Kreu i Alternativës, Afrim Gashi mbrëmë ka qenë i pranishëm në në ceremoninë e organizuar në Prishtinë me rastin e shënimit të 15-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

“Me ftesë të Presidentes së Republikës së Kosovës, znj. Vjosa Osmani, sonte isha i pranishëm në ceremoninë e organizuar në Prishtinë me rastin e shënimit të 15-vjetorit të pavarësisë së Kosovës.
Festa mes miqve dhe në një përvjetor të suksesit të këtillë është përtej një kremteje të zakonshme.
Edhe njëherë e urova Presidenten dhe kreun e shtetit të Kosovës për këtë jubile.
Urime Kosovë”, ka shkruar mbrëmë Gashi.(INA)

https://www.facebook.com/AfrimGashiAlternAtivA/posts/762428068580051

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

improvizim

Në seancë të improvizuar, Ali Ahmeti shpall Ziadin Selën kryetar të Kuvendit të RMV-së

Protesta_Mjeket

Specialistët privatë vazhdojnë me grevën, thonë se kanë presione nga klinikat dhe kolegët më të vjetër

qytetare-1280x899

Shumica e të rinjve përdorin rrjetet sociale, sipas tyre partitë janë burimi më i madh i informacioneve të pasakta

Kurti

Kurti: Pesë policë janë liruar, pesë të tjerë ende po mbahen nga Serbia – në mesin e tyre edhe Jankoviqi

ziadin sela

Sela: Pse janë të shqetësuar nga Fronti Evropian

afrim gashi

Gashi: Ata që sot e sulmojnë Albin Kurtin, janë të njëjtit që po i vajton edhe Aleksandar Vuçiqi

zgjedhje maqedoni

Fillon gara për deputetë, edhe pesë ditë fushatë presidenciale

bislimi-petkovic-lajcak

Rund i ri i dialogut në Bruksel për çështjen e dinarit serb

NATO

NATO, shtim forcash në dy vatra të nxehta ballkanike

INFO

NA NDIQ