Afrona bën qejf në Greqi, Blero lanson klipin e ri

Në mediat rozë tash e disa ditë është raportuar për ndarjen e këngës Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet janë vendosur pasi Blera dhe Afrona kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram.

Së fundmi, Afrona ka nisur pushimet në një vend të bukur në Greqi prej ku po sjell imazhe goxha provokuese.

Tashmë duket që Afrona e ka harruar Bleron dhe është kthyer jetës normale, të cilën po e shijon në maksimum.

Ndërkohë, Blero sapo ka lansuar duetin e ri me Lule Mustafën, “Motër e vëlla”.