Afrona tregon se i ndjek trendët e kohës

Afrona Dika qysh nga paraqitja e parë e saj në media, bëri bujë me stilin dhe veshjet e saj të shtrenjta.

Me këtë ritëm ajo po vazhdon edhe në ditët e sotme, ku në çdo postim të saj është veshja ajo që merr vëmendjen, përcjell ORAinfo.

Afrona si rivale të denjë e ka Arianën e Ermalit me të cilën ndan të njëjtën arsye pse qëndrojnë në medie.

Afronës as në këtë mot të ftohtë nuk i ka munguar shija për kombinim. Me stilin e veçantë të saj, Afrona da ta ‘shkrijë’ çdo kalimtarë që e shikon atë. /Infokusi/