Agim Islami: Urime lirinë Feta, të shpresojmë për drejtësi në rastin “Alfa”

INA
INA

30/05/2023

Agim Islami, i dënuar për rastin “Alfa”, në një publikim të TV21 ka uruar Abdylfeta Alimin, i cili u lirua sot nga burgu pas 6 vjetëve. Islami thotë se shpreson për drejtësi edhe në rastin e tij, pasi siç thotë ai, 15 vjet qëndron në burg padrejtësisht,

“Urime lirin Feta. Të shpresojmë se do të del drejtësia edhe për neve, ta shijojmë lirin që na kanë mar padrejtësisht qe 15 vite. DREJTĚSI PËR RASTIN ALFA. 2008/2023”, ka shkruar Agim Islami, i dënuar në rastin “Alfa”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Talat Xhaferi 2

Talat Xhaferi: Detyrën e kryeministrit do ta kryej me shumë përgjegjësi!

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

Talat Xhaferi

Xhaferi: Festat kombëtare na tregojnë se duhet të ruhet trashigimia shpirtërore

INFO

NA NDIQ